+38 (093) 409-14-55, (095) 580-02-92 (с 8:00 до 18:00)
Пользователей: 0, Гостей: 1

Поисковые боты: 36
oBot(23), Unknown Bot(10), BingBot(2), GooglebotКоллектив компании ENDER поздравляет Вас с праздником Пасхи


Колектив компанії «ENDER» щиро вітає Вас з Великоднем!
 
   Для всіх нас це особливе та величне свято. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Воскресіння Христа – це торжество справедливості та перемоги добра над злом, життя над смертю, світла над пітьмою, віри - над безнадією. Це свято, що дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляю віру та живить душу. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке так потрібне Українському народу. Святкові дні спонукають нас оцінити чистоту помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями надії і любові, подарує щастя та добро.
   Бажаємо Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя - кращого і добрішого.
   Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави!
   Христос Воскрес!
Автор: Администратор от 18.04.2014

  Ваше имя
 
 
 
Пожалуйста, решите эту задачу Задача:     =  


 

пистолеты садовыеLAY FLATАдаптер шланга садовогоГазон искусственныйГоршок с автоматическим поливомДиск для фильтраДождевательДуш садовыйЗаглушкаКапельницаКассеты для рассадыКатушка для шлангакачающийся дождевательКлапан воздушныйКолонка водоразборнаяКолонка водораздаточнаяКомплект для подачи удобренийКоннекторКоннектор шланга садовогоКран для шлангаКран стартовыйКультиватор почвы ручнойЛопатка садоваяЛотки для рассадымикроорошениемикроспринклерНасадка распылительнаяНожницы для кустарниковНожницы для обрезки ветокПистолет садовыйПодставка для капельницыПолив ХарьковРукав LAY FLATРыхлитель почвы ручнойсадовые инструментыСекаторСетка для фильтраСовок садовыйСоединитель шлангаСпринклерСпринклер декоративныйСпринклер импульсныйСпринклер пульсирующийСпринклер роторныйСпринклер тройнойСучкорезТаймер поливаТележка для сбора листьевТележка для шлангатрава искусственная


E-mail

Тематики
Формат
  Время работы:
с 8:00 до 18:00
Тел.: +38 (093) 409-14-55, (095) 580-02-92
Copyright © 2009 - 2017 ENDER® All rights reserved, г. Харьков, Украина Логотип фирмы ENDER